DRIVE YOUR LIFE са първата българска група, която ще вземе участие на Wolf Fest – Вълчата пътека 2020

Групата е създадена през 2012 в град Варна и включва добре познати музиканти, като Станимир Ставрев – вокали (Symbolic), Георги Пехливанов – бас (Crowfish, Indignity, A-Moral и др.), Ивайло Георгиев – китара и Светослав Здравков – барабани (Maniacal Pictures, Cold Breath).

През януари 2018 г ​ DRIVE YOUR LIFE​ издадоха своя втори албум ​ „The Wizard of Death”​ , който беше представен на редица фестивални участия в България и Румъния.

Повече за ​ DRIVE YOUR LIFE​ можете да намерите на тяхната Facebook страница​ .

Рок фестивалът в Челопеч ще се състои на 10-ти и 11-ти юли 2020 г. в близост до парк Корминеш и ще посрещне феновете с много нови изненади и емоции.

AMORPHIS, MAYHEM, CANDLЕMASS, PHIL CAMPBELL AND THE BASTARD SONS​ и ​ GRAVE DIGGER са другите потвърдени групи, които ще минат „Вълчата пътека“, но няма да са единствени!

Предстои обявяването на още ключови артисти, които ще превърнат Челопеч в задължителна фестивална дестинация!

До 31 януари 2020 в мрежата на Eventim са в продажба промоционални билети на цена от 50 лв. за двудневен билет и 30 лв. за еднодневен.

Билети за фестивала можете да закупите и от Grabo.bg с включенa безплатна бира.

След тази дата билетите ще са на регулярна цена от 70 лв. – двудневен и 40 лв. – еднодневен

Очаквайте съвсем скоро и още интересни новини относно участниците на WOLF FEST – Вълчата пътека 2020.

За повече информация следете Facebook страницата на фестивала: – ​ https://www.facebook.com/wolffestchelopech/

Facebook събитие

Официален уебсайт

Челопеч Рок Фест „Вълчата Пътека“ 2020 се организира със съдействието на община Челопеч.

 

drive your life wolf fest 2020

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.